STUDIO PNIAK
Architekt wnętrz Klaudia Pniak

STUDIO PNIAK to pracowania architektury wnętrz z bogatym doświadczeniem projektowym. Głównym Naszym zajęciem jest projektowanie wnętrz prywatnych – mieszkań, domów, jak i wnętrz komercyjnych – restauracji, sklepów, hoteli. W swoich projektach łączymy doświadczenie oraz wiedzę w wielu dziedzinach. Projekty oscyluje w nowoczesnych trendach oraz funkcjonalnej prostocie.
Nasze zadanie to nie tylko wykonanie projektu ale także pomoc w ich realizacji. Poprzez współpracę z licznymi podwykonawcami, stolarzami, tapicerami wykonujemy projekt od koncepcji po realizacje. Działamy głównie na obszarze śląska oraz małopolski.

ZESPÓŁ
Architekt wnętrz Klaudia Pniak

 

Absolwentka wydziału Architektury Politechniki Gliwickiej,kierunku Architektura wnętrz. Od 2017r. właścicielka i główny projektant pracowni STUDIO PNIAK.
Laureatka wielu konkursów z zakresu architektury wnętrz, w tym konkursów organizowanych przez ROCA oraz LAUFEN. Jej prace brały udział w wystawie w Pradze i Brnie, w IV edycji Międzynarodowego Konkursu dla Studentów Architektury z krajów Grupy Wyszehradzkiej i Słowenii z cyklu: „CONTEMPORARY HOUSE Through the Eyes of Young Architects”. Architekt wnętrz ma na swoim koncie wiele publikacji na łamach czasopism wnętrzarskich oraz portali internetowych o tematyce architektonicznej i wnętrzarskiej.
W jej projektach można odnaleźć funkcjonalność, estetykę i design.